Dzień Babci i Dziadka

Drewniany magnes w kształcie serca to wyjątkowy prezent, który możesz wręczyć ukochanym seniorem przy okazji ich święta. Magnesy na Dzień Babci i Dziadka umieszczone na lodówce będą każdego dnia przypominały o szczerej miłości ze strony wnuków. Drewniane serduszko ma wymiary 7,0 x 6,0 cm. Magnes posiada okolicznościowy nadruk, na który składa się napis oraz kolorowe kwiaty. Do wyboru pozostaje wiele rozmaitych wzorów, co pozwoli Ci wybrać prezent pod kątem indywidualnych upodobań dziadków.

Magnesy na Dzień Babci i Dziadka
Magnesy na Dzień Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka warto wybrać upominek, który każdego dnia wywoła uśmiech na twarzy seniora. Takim właśnie prezentem jest drewniany magnes w kształcie serduszka, który można umieścić na honorowym miejscu lodówki lub metalowej oprawy lustra. Magnes może być samodzielnym prezentem, jak również dodatkiem do większego prezentu. W tym szczególnym dniu liczy się jednak przede wszystkim pamięć i szczere życzenia od serca. Swoje uczucia łatwiej okazać z pomysłowym prezentem.

Jeśli szukasz wyjątkowego i trafionego prezentu z okazji Dnia Babci lub Dnia Dziadka, drewniana statuetka motylka to bardzo dobry wybór. W tym szczególnym dniu warto wręczyć dziadkom coś, co każdego dnia będzie im przypominało o Twojej pamięci i szczerych uczuciach. Drewniana statuetka motyla ma wymiary 7,5 x 6,0 cm. Umieszczono na niej okolicznościowy nadruk obejmujący kolorowe kwiaty oraz napis. Do wyboru jest wiele wzorów, co umożliwia spersonalizowanie prezentu.

Dzień Babci i Dziadka - magnesy na lodówkę
Dzień Babci i Dziadka – magnesy na lodówkę

Statuetkę wykonano z wytrzymałej sklejki drewnianej, dzięki czemu, przez wiele lat będzie ona zachwycać starannym wykonaniem i wyjątkową estetyką. Statuetkę można wykorzystać zarówno jako samodzielny prezent, jak również drobiazg będący częścią większego prezentu. Zjawiskowy wygląd tej ozdoby sprawi, że Twoi dziadkowie na pewno ustawią ją w honorowym miejscu swojego domu, tak, aby każdego dnia cieszyć się szczerym upominkiem ze strony ukochanych wnuków.